Hopp til hovedmeny Hopp til innhold Hopp til søk Hopp til kontaktinformasjon Forsiden
Av:  Stord kommune
Publisert:  03.11.2009
 
Oppdatert: 03.05.2016

Medlemar i Utviklingsgruppa

Kvar enkelt av medlemene i Utviklingsgruppa rapporterer til rådmannen eller ein av kommunalsjefane.

 

Namn og arbeidsoppgåver

Kontaktinformasjon

 

Tove Vikanes Agdestein
Folkehelsekoordinator 

Telefon
53 49 66 63

E-postadresse
tove.vikanes.agdestein@stord.kommune.no

Marianne Polden Fjeldstad

Interkommunal innkjøpssjef

Telefon

53 49 69 98

E-postadresse

marianne.polden.fjeldstad@stord.kommune.no

Dahl, Trygve
Rådgjevar helse og omsorg
Telefon

53 49 69 10

E-postadresse

trygve.dahl@stord.kommune.no

Dyrseth, Iren
Controller
Telefon

53 49 66 24

E-postadresse

Iren.dyrseth@stord.kommune.no

Framnes, Inger Vik
Sakshandsamar barnehage

Telefon

53 49 69 99

E-postadresse

inger.framnes@stord.kommune.no

Trude Aamot
Skulefagleg rådgjevar

Telefon

53 49 69 06

E-postadresse

trude.aamot@stord.kommune.no

Hege Havn Mehammer
Skulefagleg rådgjevar

Telefon
53 49 67 94 / 472 56 607

E-postadresse
hege.havn.mehammer@stord.kommune.no

Nesbø, Kjell
Prosjektleiar bygg
Telefon

53 49 68 11 / 97 55 20 27

E-postadresse

kjell.nesbo@stord.kommune.no

Rusten, Sylve
Rådgjevar idrett- og
friluftsliv
Telefon

53 49 69 31

E-postadresse

sylve.rusten@stord.kommune.no

Storebø, Ragnhild

Rådgjevar barnehage

Telefon

53 49 69 14

E-postadresse

ragnhild.storeboe@stord.kommune.no 

Storebø, Aasmund

Kommunelege
(tysdagar)


Telefon

53 49 66 30

E-postadresse
aasmund.storebo@stord.kommune.no
Sørheim, Lars Helge
Kommunelege
(onsd./torsd og fred)
Telefon

53 49 66 30

E-postadresse 

lars.helge.sorheim@stord.kommune.no

Aasheim Nancy Johanne 
Konsulent spesialpedagogisk hjelp og spesialundervisning

 

Telefon
53 45 64 85 

E-postadresse
nancy.aasheim@stord.kommune.no

.

Stord kommune
Postboks 304
5402 Stord
Leveringsadresse:
Borggata 2
5417 Stord
Ope: måndag-fredag 8-15.30

Telefon: 53 49 66 00
E-post: post@stord.kommune.no
Kontonr: 8420.07.00014
Kommunenr. 1221
Org.nr: 939866914

Ansvarleg redaktør: Magnus Mjør
Nettredaktør: Haldis Lauksund
Teknisk ansvarleg: Leif-Arne Helland


Kultur- og verdiplakat

Fairtrade-logo Miljøfyrtårn-logo MOT-logo Bu i sunnhordland-logo

Utvikla i samarbeid med: Sem & Stenersen