Hopp til hovedmeny Hopp til innhold Hopp til søk Hopp til kontaktinformasjon Forsiden
Av:  Stord kommune
Publisert:  30.06.2009
 
Oppdatert: 28.07.2017

Fysioterapiavdeling- fysioterapi for vaksne

Les om tenesta fysioterapi

Her finn du meir informasjon om Avdeling for kommunale fysio- og ergoterapitenester.

 

Kommunefysioterapi

Tenesta gjeld dei som ikkje kan koma seg til fysikalsk institutt.

Avdelingsleiar

Andreas Sirevaag
Tlf. 53 49 66 88        
E-post: andreas.sirevaag@stord.kommune.no

Kontaktinformasjon

Kontoradr.: Stord kommunale rehabiliteringssenter, Lønningsåsen 9, 5417 Stord

Alle fysioterapeutane kan nåast gjennom Tildelingskontoret i Rådhuset på Leirvik,
tlf 53 49 66 00. Du kan også ta direkte kontakt med den einskilde tenesteytar/terapeut på telefon- eller kontoradresse, eller kontakta heimebaserte tenester i det området du bur i.  

Kommunefysioterapeutar (fysioterapi for vaksne)

 
Philip Solberg
Tlf. 53 49 66 73
E-post: philip.solberg@stord.kommune.no

Trine Corneliussen
Tlf. 53 49 67 91
E-post: trine.corneliussen@stord.kommune.no 

Svanhild Stuve
Tlf. 53 49 66 71
E-post: svanhild.stuve@stord.kommune.no

 

Elisabeth Bryant

Tlf. 53 49 66 73
E-post: elisabeth.bryant@stord.kommune.no 

 

 

Turnusfysioterapeut

Tlf 53 49 66 81

E-post:

 

 

Kommunefysioterapeutane som jobbar med barn er organisert i eininga Førebyggjande tenester:

 

Nils M. Blålid        tlf. 53 49 66 94

Torill S. Skjetne     tlf. 53 49 69 86

Kontaktinformasjon

Einingsleiar Kristin Steinsland

Tlf 53 49 66 95
Mobil 416 94 266
e-post:
kristin.steinsland@stord.kommune.no

Nestleiar Asbjørg Verpelstad

Tlf. 53 49 67 22
Mobil: 482 77 542
e-post: asbjorg.hovland.verpelstad@stord.kommune.no 

Sekretær Silje Almås

Tlf 53 49 67 05 (mandag,tysdag og torsdag)
e-post: silje.almas@stord.kommune.no

Faks: 53 49 67 00

.

Stord kommune
Postboks 304
5402 Stord
Leveringsadresse:
Borggata 2
5417 Stord
Ope: måndag-fredag 8-15.30

Telefon: 53 49 66 00
E-post: post@stord.kommune.no
Kontonr: 3201.23.04780
Kommunenr. 1221
Org.nr: 939866914

Ansvarleg redaktør: Magnus Mjør
Nettredaktør: Haldis Lauksund
Teknisk ansvarleg: Leif-Arne Helland


Kultur- og verdiplakat

Fairtrade-logo Miljøfyrtårn-logo MOT-logo Bu i sunnhordland-logo

Utvikla i samarbeid med: Sem & Stenersen