Hopp til hovedmeny Hopp til innhold Hopp til søk Hopp til kontaktinformasjon Forsiden
Av:  Stord kommune
Publisert:  30.06.2009
 
Oppdatert: 18.01.2017

Ergoterapiavdeling

Les om tenesta ergoterapi

 

Kontaktinformasjon

 

Kommunale ergoterapeutar

Kontoradr.: Stord kommunale rehabiliteringssenter

Alle ergoterapeutane kan nåast gjennom Kundetorget i Rådhuset på Leirvik, tlf  53 49 66 00.


Du kan også ta direkte kontakt med den einskilde tenesteytar/terapeut på telefon- eller kontoradresse, eller kontakta heimebaserte tenester i det området du bur i

 

Avdelingsleiar Marit Loven

 

Tlf. 53 49 66 87        Mobiltlf. 469 32 769
E-post: marit.loven@stord.kommune.no

 

 

Ergoterapeutar

 

Solfrid Skumsnes Dahle
Tlf. 53 49 66 76         Mobiltlf. 469 51 877
E-post: solfrid.s.dahle@stord.kommune.no

 

Marit Loven

Tlf. 53 49 66 87         Mobiltlf. 469 32 769
E-post: marit.loven@stord.kommune.no

 

Anna Lise Sortland
Tlf. 53 49 67 46         Mobiltlf. 954 35 154
E-post: anna.lise.sortland@stord.kommune.no

 

Sara Brosvik

Tlf. 53 49 67 83         Mobiltlf. 950 58 950

E-post:  Sara.Brosvik@stord.kommune.no

 

Juni Kvalvåg Mehammer

Tlf. 53 45 45 94        

E-post: Juni.Kvalvag.Mehammer@stord.kommune.no

 

Karoline Gundersen

Tlf.

E-post: Karoline.Gundersen@stord.kommune.no

Kontaktinformasjon

Einingsleiar Kristin Steinsland

Tlf 53 49 66 95
Mobil 416 94 266
e-post:
kristin.steinsland@stord.kommune.no

Nestleiar Asbjørg Verpelstad

Tlf. 53 49 67 22
Mobil: 482 77 542
e-post: asbjorg.hovland.verpelstad@stord.kommune.no 

Sekretær Silje Almås

Tlf 53 49 67 05 (mandag,tysdag og torsdag)
e-post: silje.almas@stord.kommune.no

Faks: 53 49 67 00

.

Stord kommune
Postboks 304
5402 Stord
Leveringsadresse:
Borggata 2
5417 Stord
Ope: måndag-fredag 8-15.30

Telefon: 53 49 66 00
E-post: post@stord.kommune.no
Kontonr: 8420.07.00014
Kommunenr. 1221
Org.nr: 939866914

Ansvarleg redaktør: Magnus Mjør
Nettredaktør: Haldis Lauksund
Teknisk ansvarleg: Leif-Arne Helland


Kultur- og verdiplakat

Fairtrade-logo Miljøfyrtårn-logo MOT-logo Bu i sunnhordland-logo

Utvikla i samarbeid med: Sem & Stenersen