Hopp til hovedmeny Hopp til innhold Hopp til søk Hopp til kontaktinformasjon Forsiden
Av:  Stord kommune
Publisert:  30.06.2009
Innhold sist oppdatert:
Oppdatert: 05.05.2017

Lågterskel helsestasjon

Lågterskel helsestasjon er eit tilbod til deg som er rusavhengig. Her kan du koma innom i løpet av dagen for samtalar med tilsette, samt få i deg litt mat som vert laga til kvar dag, eller rett og slett berre koma inn for å slappa av. 

Du treng ikkje tilvising for å koma til oss. Her er det berre å møta opp.

Tilsette kan også hjelpe deg med å få kontakt med andre offentlege instansar, som for eksempel lege og / eller NAV ved sosialtenesta.

Lågterskel helsestasjon er også eit tilbod der du kan få utlevert gratis brukarutstyr og levera inn brukte sprøyter, samt få sårstell dersom du treng det.

Me har inngang frå kaien vis-a-vis hurtigbåtterminalen.

Målgruppe

Vilkår

Samarbeidspartnarar

Relaterte tenester

Lover

Rettleiing

Søknadsskjema

Søknadsfrist

Saksbehandling

Klage

Kontaktinformasjon

Annan informasjon

Søkeord

Kontakt Maris

Telefon: 53 40 33 61 / 53 40 33 64

Kenneth Stenbråten, leiar Kenneth.Stenbraten@stord.kommune.no
Mob: 994 40 508

Randi Sævareid Gerhardsen Randi.Saevereid.Gerhardsen@Stord.Kommune.no

Nina Notland Nina.Notland@Stord.Kommune.no

Anne Britt Ommer Anne.Britt.Ommer@Stord.Kommune.no

Bjarte Stokka Bjarte.Stokka@Stord.Kommune.no

Tor-Johnny Agledal Tor-Johnny.Agledal@Stord.Kommune.no

Besøksadr.: Borggata 5 og ved Nattrutekaien. 
Postadr.: 5417 Stord

.

Stord kommune
Postboks 304
5402 Stord
Leveringsadresse:
Borggata 2
5417 Stord
Ope: måndag-fredag 8-15.30

Telefon: 53 49 66 00
E-post: post@stord.kommune.no
Kontonr: 3201.23.04780
Kommunenr. 1221
Org.nr: 939866914

Ansvarleg redaktør: Magnus Mjør
Nettredaktør: Haldis Lauksund
Teknisk ansvarleg: Leif-Arne Helland


Kultur- og verdiplakat

Fairtrade-logo Miljøfyrtårn-logo MOT-logo Bu i sunnhordland-logo

Utvikla i samarbeid med: Sem & Stenersen