Hopp til hovedmeny Hopp til innhold Hopp til søk Hopp til kontaktinformasjon Forsiden

Av:  Stord kommune
Publisert:  13.03.2009
 
Oppdatert: 12.10.2017

Tilsette

Administrasjonen

 

bilde av AnneLene (Rektor)

 

Anne Lene Østvold Jordåen

Rektor

E-post: Anne.Lene.Ostvold.Jordaen@stord.kommune.no
Telefon: 53 49 69 05 mob:480 43 386 

 

 

Gareth Whittaker

Gareth Whittaker

Assisterende rektor, Parkour

E-post: gareth.whittaker@stord.kommune.no             

Telefon: 53 49 6798 

rarar 

 

 

blank face

Rebekka Almås 

Messinginstrument, dirigent Stord skulekorps, juniorkorpset.

E-post: Rebecca.Almas@stord.kommune.no

 

 

Magnus Blom

 

Magnus Blom

Piano

E-post: magnus.blom@stord.kommune.no

Torill B Falk

 

Torill Berger Folk

Drama, visuelle kunstfag

E-post: torill.berger.falk@stord.kommune.no

Tone Heide

Tone Heide

Piano, dirigent Stord ungdomskor

E-post: tone.heide@stord.kommune.no

Grete Hylland

 

Grete Hylland

Tverfløyte,  musikkleik

E-post: grete.hylland@stord.kommune.no

Alise Jonassen

 

Alise Jonassen

Fiolin, orkester

E-post: alise.jonassen@stord.kommune.no

Ian Kolstad

 

Ian Kolstad

Musikkterapeut, band

E-post: ian.kolstad@stord.kommune.no

Ingjerd Kolstad

 

Ingjerd K.Kolstad

Song, dirigent Aspane (Stord kulturskulekor)

E-post: ingjerd.kolstad@stord.kommune.no

Svein Roger Koppang

 

Svein Roger Koppang

Messing, Korpsdirigent

E-post: svein.roger.koppang@stord.kommune.no

Jarle Kristoffersen

 

Jarle Kristoffersen

Cello, orkester

E-post: jarle.kristoffersen@stord.kommune.no

 

Håvard Kroka

Dirigent, Rommetveit skulekorps og Stord skulekorps

E-post:  havkro@start.no

blank

 

Linda Nonås Fylkesnes

Dirigent Langeland skulekorps

E-post: Linda.nonas.fylkesnes@stord.kommune.no

Webjørn Sæther

Saksofon

E-post: Webjorn.saether@stord.kommune.no

Rune

 

Rune Nesse

Slagverk

E-post: rune.nesse@stord.kommune.no

tom stien

 

Tom Stien

Gitar

E-post: tom.stien@stord.kommune.no

 

Omar Zahl pettersen

 

Omar Zahl Pettersen

Piano

E-post: omar.zahl.pettersen@stord.kommune.no

 

blank

 

Madel Regine Carlsen

Jazzdans, Hip-hop, ballett

E-post: Madel.Regine.Carlsen@stord.kommune.no

 

Jorunn G. Whittaker

Dans

E-post:

jorunn.gravem.whittaker@stord.kommune.no

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 



 

 



 

 

 

 

 



 

 



 

 

 

 

 

 

 

 



 

 



 

 



 

 



   

 

 



 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

.

Stord kulturskule                 
Boks 304 - 5402 Stord
Besøksadresse: Stord kulturhus
Tlf.: 53 49 69 05

Fax: 53 49 69 08
E-post til kulturskulen

Rektor: Anne Lene Østvold Jordåen
Tlf. 53 49 69 05
Mob. 480 43 386

Undervisningsstader:
Stord kulturhus - Tjødnalio skule - Osen 6