Hopp til hovedmeny Hopp til innhold Hopp til søk Hopp til kontaktinformasjon Forsiden

Av:  Stord kommune
Publisert:  27.10.2009
 
Oppdatert: 18.05.2017

Kontaktinformasjon Stord kommunale eigedom


 

Kontaktinformasjon

Namn og arbeidsområdeKontaktinformasjon

Arne Bjelland

Einingsleiar

Telefon
53 49 68 35

Mobil
975 52 037

E-postadresse
arne.bjelland@stord.kommune.no

Eva Bottyanova

Økonomi

Telefon
53 49 69 30

E-postadresse
eva.bottyanova@stord.kommune.no

Rune Hansen

Fagsjef

Telefon
53 49 68 09

Mobil
975 52 038

E-postadresse
rune.hansen@stord.kommune.no

Tove Elin Anglevik

Avdelingsleiar reinhald

Telefon
53 49 68 13

Mobil
932 68 889

E-postadresse
tove.elin.anglevik@stord.kommune.no

Leif Rune Gravdal

Avdelingsleiar byggdrift

Telefon
53 49 68 28

Mobil
975 52 020

E-post
leif.rune.gravdal@stord.kommune.no

Ole Tufteland d.y.

Bygg/prosjektleiar 80 %

Avdelingsleiar uteområde/idrettsbanar/skog/parkar og diverse 20 %

Telefon
53 49 67 62

Mobil
975 52 030

E-postadresse
ole.tufteland@stord.kommune.no

Frode Hatlevik

Eigedomsforvaltar/prosjektleiar

Prosjekt og byggeleiing av kommunale bygg

Telefon
53 49 67 63

Mobil
909 16 456

E-postadresse
frode.hatlevik@stord.kommune.no

Øyvind Dahl

prosjektleiar

Telefon
53 49 68 23

Mobil
975 52 067

E-postadresse
oyvind.dahl@stord.kommune.no

Øystein Leirvik Onarheim

prosjektleiar

Telefon
53 49 68 44

Mobil
975 52 045

E-postadresse
Oystein.Leirvik.Onarheim@stord.kommune.no

Gunnhild Dale

Bustadforvaltar utleigebustadar

 

Telefon
53 49 68 07

Mobil
909 12 982

E-postadresse
gunnhild.dale@stord.kommune.no

Margareth Ottesen Mjønes

Vikahaugane idrettanlegg

Telefon
928 13 994

E-postadresse
margareth.ottesen.mjones@stord.kommune.no

Edel Helen Torsnes

Teikningar/kart kommunale bygg

HMT

 

Telefon
53 49 67 54

Mobil
975 52 060

E-postadresse
edel.helen.torsnes@stord.kommune.no

.

Stord kommunale eigedom
Rundehaugen 45
5412 STORD

Org.nr.: 994294261
Tlf: 53 49 66 00
E-post: ske@stord.kommune.no

Ansvarleg redaktør: Arne Bjelland
Nettredaktør: Gunnhild Dale