Hopp til hovedmeny Hopp til innhold Hopp til søk Hopp til kontaktinformasjon Forsiden

Av:  RBO
Publisert:  01.06.2015
 
Oppdatert: 07.11.2017

Om oss

Me har ansvar for plan- og byggjesaker, kart og oppmålingstenester i kommunen.

Me held til i første etasje i rådhuset. Opningstida er måndag - fredag 8 - 15.30.

Post til eininga skal sendast til e-post rbo@stord.kommune.no, ikkje til direkte e-post adressene.

Oversikt over tilsette:

 

Einingsleiar for Regulering, byggjesak og oppmåling

Einingsleiar: Anne Randi Naurstad
E-post anne.randi.naurstad@stord.kommune.no
Telefon 53 49 69 43

 

Regulering

Fagleiar: Merete R. Hageberg
E-post merete.hageberg@stord.kommune.no
Telefon 53 49 68 36

Linn Kari Langhelle
E-post linn.langhelle@stord.kommune.no
Telefon 53 49 68 16

Andreas Ruud Rag
E-post andreas.ruud.rag@stord.kommune.no
Telefon 53 49 68 83

 

Byggjesak

Fagleiar: Irinja Almås
E-post irinja.almas@stord.kommune.no
Telefon 53 49 68 80

Ove Jarle Skaar
E-post ove.jarle.skaar@stord.kommune.no
Telefon 53 49 68 08

Gudfinna Erlingsdottir
E-post gudfinna.erlingsdottir@stord.kommune.no
Telefon 53 49 68 21 

Kristian Skar Skulstad
E-post kristian.skar.skulstad@stord.kommune.no
Telefon 53 49 69 89
Marlene Sørli
E-post marlene.sorli@stord.kommune.no
Telefon 53 49 69 82

 

Kart

Fagleiar: Yngve Sagvaag Lunde
E-post yngve.sagvaag.lunde@stord.kommune.no
Telefon 53 49 68 37

Øyvind Agdestein
E-post oyvind.agdestein@stord.kommune.no
Telefon 53 49 68 03

Tone J. Riisnæs
E-post tone.riisnaes@stord.kommune.no
Telefon 53 49 68 17

Håvard Pedersen
E-post havard.pedersen@stord.kommune.no
Telefon 53 49 69 11

 

.

Borggata 2
5417 Stord
Pb 304
5402 Stord