Hopp til hovedmeny Hopp til innhold Hopp til søk Hopp til kontaktinformasjon Forsiden
Av:  Haldis Lauksund
Publisert:  22.10.2015
 
Oppdatert: 23.05.2017

Forvaltningsstyret

Leiar: Nils Magne Blålid
Nestleiar: Randi Nysæter

Møteinnkallingar og protokollar til Forvaltningsstyret

Medlemar valperioden 2015 - 2019

AP, KRF, MDG, SP, STL, SV

Nils Magne Blålid (SV) e-post: nils.magne.blalid@stord.kommune.no - mobil: 473 14 600
Randi Nysæter (KRF) e-post: randi.nysaeter@gmail.com - mobil: 414 65 680
Edgar Damås (AP) e-post: edgar.inge.damas@kvaerner.com - mobil 950 76 168
Esther Aasen Bjelland (SP) e-post: esther.aasen.bjelland@stord.kommune.no -
Lena Petterteig (AP) -  mobil 454 11115
John Tonnessen (MDG) - e-post: johnftonnesen@gmail.com - mobil 997 75554

Vara: Thomas Strauss (AP) e-post: thomas.strauss@kvaerner.com - mobil 464 11 716,
Karl Næs (KRF) e-post: karl.naes@sklbb.no - mobil 975 45069, Marit Tislevoll Odland (AP) e-post: marit.tislevoll.odland@applyleirvik.no - mobil  977 55 749, Margareth Ottesen (STL) e-post: margareth.ottesen.mjones@stord.kommune.no - mobil 928 13 994,
Øystein Huglen (SP) - mobil 930 32 317, Kjellbjørg Lunde (SV) e-post: kjellbjorg.lunde@gmail.com - mobil 957 70 083, Christoffer Rafdal (AP) e-post:
raffa-90@hotmail.com - mobil 482 53 214 og Stig Kjoberg Almås (SP) - mobil 470 18 205. 

H, V

Magne Bjelland (H) e-post: mbjellan@online.no - mobil: 907 38 260
Inga Lothe (H) e-post inga.lothe@kvaerner.com - mobil 918 57 717

Vara: Per Audun Halleraker (H) e-post: per.audun.halleraker@sklbb.no - mobil 907 43 635, Reidun Stavland (H) e-post:  reidun.stavland@hsh.no - mobil 913 65 901  Sigbjørn Nelson (H) e-post: sigbjorn.nelson@hotmail.com - mobil 908 35 876 og Nina Østensjø (H) e-post: nina@atheno.no - mobil 926 60 776.

FRP 

Johan Inge Særsten (FRP) e-post: johan.inge.saersten@sklbb.no - mobil 916 81 592

Vara: Inger Lill Aasheim e-post: inger.lill.aasheim@stord.kommune.no - mobil 906 05 002, Sigbjørn Framnes e-post:  sigbjorn.framnes@gmail.com - mobil 900 62 055 og Linda Grundtvig e-post:  linda-grundtvig@hotmail.com - mobil 906 91 290.

Politisk sekretariat

E-post: post@stord.kommune.no

Marit Annie Åkra 

Ansvar:
Kommunestyret
Formannskapet
Den særskilde klagenemd
Valstyret
Valnemnda
Komité for næring, miljø og kultur

Tlf. 53 49 66 53

Haldis Lauksund

Ansvar:
Komité for oppvekst og utdanning
Komité for rehabilitering, helse og omsorg
Forvaltningsstyret

Tlf. 53 49 66 90

Renate Våge

Ansvar:
Eldrerådet
Rådet for funksjonshemma

Tlf. 53 49 66 47

.

Stord kommune
Postboks 304
5402 Stord
Leveringsadresse:
Borggata 2
5417 Stord
Ope: måndag-fredag 8-15.30

Telefon: 53 49 66 00
E-post: post@stord.kommune.no
Kontonr: 3201.23.04780
Kommunenr. 1221
Org.nr: 939866914

Ansvarleg redaktør: Magnus Mjør
Nettredaktør: Haldis Lauksund
Teknisk ansvarleg: Leif-Arne Helland


Kultur- og verdiplakat

Fairtrade-logo Miljøfyrtårn-logo MOT-logo Bu i sunnhordland-logo

Utvikla i samarbeid med: Sem & Stenersen